ul. Piastowska 35, 43-300 Bielsko-Biała
+48 509 139 970
biuro@kancelarianiw.pl

Kiedy warto wybrać pakiet opieki prawnej premium?

Kiedy warto wybrać pakiet opieki prawnej premium?

Pakiet opieki prawnej premium

Wśród różnych pakietów opieki prawnej Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Nowosielski i Wspólnicy wyróżnia się pakiet premium, przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Jeżeli prowadzisz taką działalność, a dodatkowo sytuacja prawna w Twojej firmie dynamicznie się zmienia, pakiet opieki prawnej premium może być dla Ciebie odpowiednim wyborem. Pakiet ten gwarantuje stały dostęp do usług prawniczych, w tym osobistych porad prawnych oraz kontaktu telefonicznego i mailowego.

Pakiet opieki prawnej premium – kiedy warto wybrać

Pakiet opieki prawnej premium polecany jest przede wszystkim wtedy, kiedy Twoja firma potrzebuje regularnych konsultacji prawniczych, w tym osobistych i telefonicznych. Warto skorzystać z pakietu premium, jeżeli planujesz ustanowienie statusu spółki, chcesz przygotować się na kontrolę w przedsiębiorstwie czy szukasz dla siebie najlepszych rozwiązań podatkowych. Regularne porady prawne zapewniają ciągłość procesów w Twojej firmie, bez konieczności przeznaczania nagle dużych nakładów środków, także osobowych, do przygotowania dokumentów prawnych.

Pakiet pomocy prawnej gwarantuje prowadzenie wszelkich bieżących spraw prawnych związanych z działalnością gospodarczą, czyli bieżącą obsługę prawną, jak również weryfikację wcześniejszych dokumentów. Możesz również skontaktować się z Kancelarią, aby omówić Twoje potrzeby względem usług prawniczych w firmie i uzyskać poradę na temat proponowanego zakresu opieki prawnej.

Pakiet premium w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Nowosielski i Wspólnicy

Pakiet opieki prawnej premium w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Nowosielski i Wspólnicy obejmuje 11 godzin porad prawnych, w tym konsultacje osobiste i drogą mailową. Czas reakcji to zaledwie 24 godziny, a dodatkowo w każdej chwili można skorzystać także z telefonicznej porady prawnej. Do dyspozycji przedsiębiorcy pozostaje dwóch radców prawnych, ze specjalizacją w odpowiedniej dziedzinie prawa.

Z oferty pakietów opieki prawnej możesz skorzystać tutaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.