O Kancelarii

Historia Kancelarii w Bielsku-Białej

Witamy na stronie Kancelarii

Jesteśmy by pomóc

Prowadzona przez nas na terenie Bielsko-Białej kancelaria radców prawnych oferuje wsparcie przedsiębiorcom w sprawach regulowanych przepisami z różnych gałęzi prawa. Oferujemy naszym Klientom pomoc w postaci doradztwa, przy czym udzielamy porad prawnych w formie ustnej bądź pisemnej, zapewniając przy tym odpowiednie wyjaśnienie. Posługujemy się językiem zrozumiałym oraz objaśniamy zagadnienia zawiłe i skomplikowane. Ponadto zajmujemy się sporządzaniem opinii prawnych, a także przygotowywaniem stosownej dokumentacji – pod kątem merytorycznym i formalnym. Reprezentujemy także naszych Klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi.

Zakres naszej pomocy dla firm ustalamy na początku nawiązania współpracy – przy czym umożliwiamy prowadzenie stałej współpracy, jak też udzielamy doraźnego wsparcia. Ponadto udzielamy pomocy klientom indywidualnym w sprawach związanych z życiem rodzinnym, karierą zawodową oraz w postępowaniach wynikających z różnych obszarów ustawodawstwa.
Chcąc skonsultować swoje wątpliwości z naszym prawnikami i radcami prawnymi, prosimy o umówienie wizyty. Podczas spotkania udzielimy informacji w Państwa sprawie zgodnych z obowiązującymi przepisami.


Ponad 25 lat doświadczenia

Kancelaria Radców Prawnych Nowosielski i Wspólnicy istnieje na rynku już 25 lat, posiadając wysoką renomę wsród klientów.

1991

Tu zaczyna się historia

Rozpoczęcie działalności gospodarczej
w formie jednoosobowej w zakresie usług prawniczych przez radcę prawnego Bronisława Nowosielskiego.

2012

Powstanie Spółki

Bogate doświadczenie, rozległa wiedza prawnicza oraz wizja przyszłości Mecenasa Bronisława Nowosielskiego doprowadziły do prężnego rozwoju kancelarii i powstania Kancelarii Radców Prawnych Nowosielski
i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą
w Bielsku Białej

2016

Zmiany wynikające z rozwoju Kancelarii

Kancelaria zmieniła siedzibę, adaptując do własnych potrzeb całą kamienicę w centrum miasta. Krok ten okazał się niezbędny z uwagi na rozwój kancelarii, co nie tylko powodowało zwiększenie się liczby klientów, ale także wzrost zatrudnienia, które rokrocznie powiększało się o kilkanaście procent

2017

Ciężka praca owocuje

Do kancelarii dołączył kolejny wspólnik radca prawny Patryk Mazgaj. Wstąpienie Mecenasa Patryka Mazgaja w grono wspólników jest najlepszym dowodem, że dzięki ciężkiej pracy, przechodząc wszystkie szczeble awansu zawodowego, zaczynając wręcz od praktyk studenckich, przez odbywanie aplikacji zawodowej, czy pracując jako radca prawny aplikujący do szeregów wspólników osiąga się zamierzone cele.

Co Możemy Ci Zaoferować

Profesjonalne podejście do firm.

Klienci Indywidualni

Kancelaria zajmuje się obsługą Klientów indywidualnych. Szukamy najskuteczniejszych rozwiązań dla naszych Klientów, a każda sprawa analizowana jest ze szczegółową starannością. Klienci powierzający nam swoje sprawy mają pewność, że będą one prowadzone rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, a oni sami będą na bieżąco informowani o wynikach działań. Zasady współpracy ustalane są na samym początku podejmowanych czynności, tym samym nasi Klienci mają jasność, co do wysokości wynagrodzenia przez cały okres trwania umowy.

Ochrona twojego biznesu

Pozwól nam zadbać o sprawy prawne twojej firmy. Nasz profesjonalny zespół dba o to, by twoja firma mogła spokojnie prosferować na rynku, a w razie jakichkolwiek problemów prawnych działamy za Ciebie.

Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w kwestiach ochrony firm
w świecie prawa. Doświadczenie to jest świadectwem naszych zadowolonych klientów.

Walka o Sprawiedliwość

Posiadamy wiedzę pozwalającą na pomoc prawną poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami.

Pełnimy role pomocnika i razem z naszymi klientami walczymy
o sprawiedliwość. Naszą motywacją jest przede wszystkim zadowolenie klienta.

Relacje oparte na zaufaniu

Wraz z naszymi wieloletnimi klientami dbamy o bezpieczeństwo ich firm. Relacje te istnieją już od wielu lat, co świadczy o zadowoleniu naszych klientów.

Profesjonalizm oraz dążenie do uzyskania sprawiedliwych i korzystnych efektów naszej pracy jest cenione u naszych klientów. Ta dbałość o szczegóły pozwala nam już istnieć 25 lat na rynku prawniczym.