ul. Piastowska 35, 43-300 Bielsko-Biała
+48 509 139 970
biuro@kancelarianiw.pl

Kancelaria

Kancelarie Radców Prawnych Nowosielski i Wspólnicy spółka jawna to zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych oraz aplikantów radcowskich.
Siłą naszego zespołu jest to, że tworzą go prawdziwi entuzjaści prawa z dużym doświadczeniem. Personel Kancelarii regularnie powiększa się o nowych specjalistów, z różnych dziedzin prawa. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz niekonwencjonalne metody działania są naszym sprawdzonym sposobem na sukces.
Ponad 30 lat na rynku usług prawniczych pozwala nam wspierać naszych Klientów w ich kluczowych decyzjach biznesowych z odpowiedniej perspektywy czasu i doświadczenia.

Firmy

Specjalnością Kancelarii jest Kompleksowa Obsługa Prawna przedsiębiorców.
Zapewniamy skuteczną i profesjonalną pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa z jakimi może zetknąć się każda firma działająca na rynku. W ramach tej usługi oferujemy między innymi doradztwo prawne, tworzenie sformalizowanych opinii prawnych, reprezentowanie Klientów w procesach sądowych, tworzenie i konsultowanie umów, uchwał, regulaminów, aktów prawnych, czynny udział w negocjacjach z kontrahentami, dłużnikami, pracownikami oraz skuteczną egzekucje świadczeń pieniężnych.
Proponujemy elastyczne formy wynagradzania naszych usług, indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Klienci indywidualni

Kancelaria zajmuje się obsługą Klientów indywidualnych. Szukamy najskuteczniejszych rozwiązań dla naszych Klientów, a każda sprawa analizowana jest ze szczegółową starannością. Klienci powierzający nam swoje sprawy mają pewność, że będą one prowadzone rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, a oni sami będą na bieżąco informowani o wynikach działań. Zasady współpracy ustalane są na samym początku podejmowanych czynności, tym samym nasi Klienci mają jasność, co do wysokości wynagrodzenia przez cały okres trwania umowy.